AN SCOLAR 2018-2019

Nr.

crt.

NUMELE, I.T.PRENUMELE                  SPECIALITATEA
1. ANTAL A. EVA Profesor pentru invăţămîntul primar
2. BOLDIZSAR F. TUNDE -JUTKA Profesor pentru invăţămîntul primar
3. BOTA  S. LIVIA-FLORICA Profesor pentru invăţămîntul primar
4. BRANDAS    A. VIORICA Învăţătoare maistră  Şcoala Primară Cetatea Veche
5. BRESAN  A. DOREL Profesor pentru invăţămîntul primar
6. COS  V.  ANICA Învăţătoare
7. COZEA  P.MARINELA-CORINA Profesor pentru invăţămîntul primar
8. KIŞ   I. MAGDALENA Profesor pentru invăţămîntul primar –director adjunct
9. NEAG G. LARISA-CORINA Învăţătoare
10. MOCAN D. RODICA- DOMNICA Învăţătoare
11. POTRA  T.LIVIA Profesor pentru invăţămîntul primar
12. TRIF GH. FELICIA-MARINELA Profesor pentru invăţămîntul primar
13.     TOMOŞ  G. MIRCEA-DORIN Învăţător
14.     TOROK ILEANA Profesor pentru invăţămîntul primar
15.     TRAICA    I. NICOLAE Învăţător
16.     BOGDAN  P. PETRU Învăţător Şcoala Primară Cetatea Veche
17.     KOVACS  P. EVA Profesor pentru invăţămîntul primar
18.     ANDRIESCU  M. MIHAELA-ANDREIA Profesor alimentatie publică şi turism/alimentaţie publică
19.     ANDRIESCU M. MIHAI maistru instructor alimentaţie publică şi turism/alimentaţie publică
20.     AURORI  J. MELINDA profesor fizică linia maghiară
21.     BALINT A CSILLA profesor chimie linia maghiară
22.     BALC  E. MIHAELA-ANGELA profesor limba engleză
23.     BENK  A. ANDRAS profesor  educaţie plastică linia maghiară
24.     BENK  S. ILONA profesor limba maghiară
25.     BÎRSAN H.I. LAURA-IOANA profesor educaţie antrepren.-economie aplicată
26.     BOKOR  I. ISTVAN Profesor educaţie fizică şi sport
27.     BOLFA T. ELENA profesor chimie
28.     BRADU I .MIORITA profesor matematică
29.     CIOTA  I.  MARIUS-IOSIF profesor geografie- director adjunct
30.     COSTEA D. DANIELA-ALEXANDRINA Profesor Preg.instr.practică economic adm.comert si servicii/poştă
31.     COZEA  R.    ANA Profesor matematică
32.     COZEA  I. PETRU Profesor matematică
33.     CUTU  D.P.DAIAN-DANIEL Profesor fabricarea produselor din lemn
34.     DAN  V. VASILE Maistru instructor mecanică
35.     DASCĂLU C. CRISTIAN Profesor istorie
36.     FETICO A. ELENA Profesor economic adm.comert si servicii/poştă
37.     GHIURUŢAN  M.B.GEORGE-EMANUEL Profesor TIC
38.     GHIŢEA  P.EUFEMIA-MELANIA Profesor economic adm.comert si servicii/poştă
39.     GREBLE  G. GABRIELA Profesor religie ortodoxă
40.     JURCĂ  M.ELENA-FLORICA Profesor limba şi literatura română
41.     KOVACS F. FERENCZ Profesor istorie linia maghiară
42.     KOZMA  L. ZSUZSANNA Profesor limba engleză linia maghiară
43.     MAIER I. ANAMARIA-IOANA Profesor limba franceză
44.     MANGO T. ADRIANA Profesor biologie
45.     MARTON  I.F. ERZSEBET -MONICA Profesor Educaţie muzicală linia maghiară
46.     MICLEA G. CORNEL-AUGUSTIN Profesor  religie penticostală
47.     MORAR  A. SILVIA Profesor limba franceză
48.     MUDURE GH. RODICA Profesor pielărie-încălţăminte
49.     MURESAN D. ANA-DANA Profesor religie ortodoxă
50.     NEAG I. AUREL-IOAN Maistru instructor prelucrarea lemnului
51.     NISTOR O. MARIANA Profesor pregatire instr.practică alimentaţie publică
52.     PĂDUREAN  M. ADELA-DIANA Profesor economic adm.comert si servicii/poştă
53.     PĂHUŢĂ I. MARIANA Profesor limba engleză
54.     PAŞCALĂU G. EVELYNA-GEORGIANA Profesor economic adm. comert si servicii/poştă
55.     PENTEK A.ENIKO-ROZALIA Profesor matematică linia maghiară
56.     PENTEK  F. MELINDA Profesor religie reformată
57.     PETRICELE I.MARIAN-GAVRILĂ Profesor educaţie fizică şi sport
58.     PORUMB V. RALUCA MARIA Profesor economic adm. comert si servicii/poştă
59.     RUS C. RODICA Profesor limba şi literatura română
60.     SECHEL I. MARIA-CRISTINA Profesor limba şi literatura română
61.     SOBEC   C. GHEORGHE Profesor educaţie fizică şi sport
62.     SPATARU   M. LUMINITA-PARASCHIVA-MARIA Profesor educaţie plastică
63.     STĂNICĂ  S. SERVIANA-DANIELA Profesor limba şi literatura română
64.     STÂNEAN  C. CARMEN-CORNELIA Profesor istorie
65.     STÎNGA N. MARIANA Profesor Ed.tehnologică- DIRECTOR
66.     SUSMAN V. SEBASTIAN-CLAUDIU Profesor educaţie fizică şi sport
67.     TODORUT A. ADRIAN-AUREL Profesor Mecanică
68.     TOKOLI  A. ERZSEBET Profesor fizică linia maghiară
69.     TONCA  I. NICULAIE Profesor fizică
70.     TOROK  I.A. TIMEA-EVA Profesor biologie linia maghiară
71.     TRIF R. FLORINA-MELINA Profesor educaţie muzicală
72.     TUŢĂ  G. GEORGETA Profesor geografie
73.     VĂLEAN I. CARMEN-DIANA Profesor limba şi literatura română
74.     VINCZE  V.  TIBOR Profesor geografie linia maghiară
75.     VLAIC   I.  IOANA-LAURA Profesor limba engleză