LISTA NOMINALĂ CU PERSONALUL ANGAJAT ÎN UNITATEA DE      

 ÎNVĂŢĂMÂNT  ÎN ANUL ŞCOLAR 2017-2018

  1. Personal de conducere

                   DIRECTOR                      –  Prof.ing.STINGA MARIANA

                   DIRECTOR ADJUNCT –  Prof. KIS MAGDALENA

                   DIRECTOR ADJUNCT  – Prof. CIOTA I. MARIUS-IOSIF     

  1. 2. Personal didactic de predare
Nr.

crt.

NUMELE, I.T.PRENUMELE                  SPECIALITATEA
1. ANTAL A. EVA Prof.inv.primar si prescolar
2. BOLDIZSAR F. TUNDE -JUTKA Prof.inv.primar si prescolar
3. BOTA  S. LIVIA-FLORICA Prof.inv.primar si prescolar
4. BRANDAS    A. VIORICA Învăţătoare maistră
5. BRESAN  A.DOREL Prof.inv.primar si prescolar
6. COS  V.  ANICA Învăţătoare
7. COZEA.P.MARINELA-CORINA Prof.inv.primar si prescolar
8. KIŞ   I. MAGDALENA Prof.inv.primar si prescolar
9. NEAG G. LARISA-CORINA Învăţătoare
10. MOCAN D. RODICA- DOMNICA Învăţătoare
11. POTRA T.LIVIA Prof.inv.primar si prescolar
12. SZOKE-OKOS-RIGO  S. KINGA-EMESE Prof.inv.primar si prescolar
13.     TOMOŞ G.MIRCEA-DORIN Învăţător
14.     TOROK ILEANA Prof.inv.primar si prescolar
15.     TRAICA    I. NICOLAE Învăţător
16.     BOGDAN  P. PETRU Învăţător Şcoala Primară Cetatea Veche
17.     COSTEA C. FLORIN-CRISTIAN Învăţător Şcoala Primară Cetatea Veche
18.     KOVACS P. EVA Prof.inv.primar si prescolar Şcoala Primară Bicalat
19.     ANDRIESCU  M. MIHAELA-ANDREIA Profesor alimentatie publică şi turism/alimentaţie publică
20.     ANDRIESCU M. MIHAI maistru instructor alimentaţie publică şi turism/alimentaţie publică
21.     AURORI  J. MELINDA profesor fizică linia maghiară
22.     BALC  E. MIHAELA-ANGELA profesor limba engleză
23.     BENK  A. ANDRAS profesor  educaţie plastică linia maghiară
24.     BENK  S. ILONA profesor limba maghiară
25.     BOKOR I. ISTVAN profesor educaţie fizică
26.     BOLFA T. ELENA profesor chimie
27.     BRADU I .MIORITA profesor matematică
28.     BUTA V .  DANIELA-VERONICA Profesor economic adm.comert si servicii/poştă
29.     CONSTANTINESCU D. CRISTINA profesor cabinet
30.     COSTEA D. DANIELA-ALEXANDRINA Profesor Preg.instr.practică economic adm.comert si servicii/poştă
31.     COZEA  R.    ANA Profesor matematică
32.     COZEA I. PETRU Profesor matematică
33.     DASCĂLU C.CRISTIAN Profesor istorie
34.     DIOSZEGIS.ISTVAN-GYORGY Profesorgeografie lb.maghiară
35.     GHIŢEA  P.EUFEMIA-MELANIA Profesor economic adm.comert si servicii/poştă
36.     GREBLE G. GABRIELA Profesor religie ortodoxă
37.     JURCĂ M.ELENA-FLORICA Profesor limba şi literatura română
38.     KALMAN I. VASILE Profesor educaţie fizică
39.     KOVACS F. FERENCZ Profesor geografie linia maghiară
40.     KOZMAL. ZSUZSANNA Profesor limba engleză linia maghiară
41.     MAIER I. ANAMARIA-IOANA Profesor limba franceză
42.     MANGO T. ADRIANA Profesor biologie
43.     MARTON  I.F. ERZSEBET -MONICA Profesor Educaţie muzicală linia maghiară
44.     MICLEA G. CORNEL-AUGUSTIN Profesor  religie penticostală
45.     MORAR  A. SILVIA Profesor limba franceză
46.     MURESAN D. ANA-DANA Profesor religie ortodoxă
47.     NEAG I. AUREL-IOAN Profesor prelucrarea lemnului
48.     NISTOR O. MARIANA Profesor pregatire instr.practică alimentaţie publică
49.     OKOŞ-RIGO A. DENEŞ Profesor educaţie tehnologică linia maghiară
50.     PĂDUREAN M. ADELA-DIANA Profesor economic adm.comert si servicii/poştă
51.     PĂHUŢĂ I. MARIANA Profesor limba engleză
52.     PENTEK A.ENIKO-ROZALIA Profesor matematică linia maghiară
53.     PENTEK F. MELINDA Profesor religie reformată
54.     PORUMB-GHIURCO COSMIN-GABRIEL Profesor geografie
55.     RUS C. RODICA Profesor limba şi literatura română
56.     SASU G. EVELYNA-GEORGIANA Profesor economic adm. comert si servicii/poştă
57.     SECHEL I. MARIA-CRISTINA Profesor limba şi literatura română
58.     SOBEC   C. GHEORGHE Profesor educaţie fizică
59.     SPATARU   M. LUMINITA-PARASCHIVA-MARIA Profesor educaţie plastică
60.     STĂNICĂ  S. SERVIANA-DANIELA Profesor limba şi literatura română
61.     STÂNEAN  CARMEN Profesor istorie
62.     SUSMAN V. SEBASTIAN-CLAUDIU Profesor educaţie fizică
63.     TODORUT A. ADRIAN-AUREL Profesor Mecanică
64.     TONCA I.NICULAIE Profesor fizică
65.     TOROK  I.A. TIMEA-EVA Profesor biologie linia maghiară
66.     TRIF R. FLORINA-MELINA Profesoreducaţie muzicală
67.     TRIF –PRODAN V. BIANCA-TEODORA Profesorfizică
68.     TUŢĂ G. GEORGETA Profesor geografie
69.     VLAIC   I.  IOANA-LAURA Profesor limba engleză

 

  1. 3. Personal didactic auxiliar
Nr.

crt.

NUMELE, I.T.PRENUMELE                  SPECIALITATEA
   1 BARA P. DACIANA-ANGELA Bibliotecar
   2 DEDIU  I.VLAD-IONUŢ Laborant
   3 MUREŞAN P. EUGENIA Secretar şef
   4 NEAG V. VASILE DRAGOŞ Inginer de sistem
   5 PETRUŢ  I. EUGENIA Contabil şef  (Adm.financiar)
   6 SUCIU  T. CRISTINA-SIMONA Administrator patrimoniu
   7 VARGA  I.  ELVIRA -MARIA Mediator şcolar
   8 ZBUCE I. ANA Secretar

 

 

 

 

 

 

 

  1. Personal nedidactic
Nr.

crt.

NUMELE, I.T.PRENUMELE    OCUPAŢIA
   1 CIACOI   R.  COSMINA-ANCUTA Îngrijitor
   2 GHILEA  V. LIVIA Îngrijitor
   3 GREABU  A. NORUŢA Îngrijitor
   4 GYORGY A. VIORICA Îngrijitor    Şcoala  Primară Bicalat
   5 KOVACS  L. LUDOVIC Paznic
   6 KUPA I. CSILLA Îngrijitor
   7 MERCA M. ANA-CRISTINA Îngrijitor
   8 MICHILE  I. FRUSINA Îngrijitor
   9 NEGRU  T. GHEORGHE Paznic
 10 OLTEAN  I. NICUSOR-LUCIAN Muncitor  fochist
 11 OPRIŞ  I. DORINA-FLOARE Îngrijitor
 12 PANICAN V.MIRCEA-DOREL Muncitor  fochist
 13 PETROVICI   I.MONICA-EUGENIA Îngrijitor
 14 RUS  T. AUREL Muncitor
 15 TRIF  G. JENICA Îngrijitor
 16 TRIF  GH. MĂRUŢ Paznic
 17 VARGA  I.  ELVIRA –MARIA Îngrijitor   Şcoala Primară Cetatea Veche
 18 VARGA  I. ERZSEBET-ANDREA Îngrijitor
 19 VARGA  P. ŞTEFAN Paznic
 20 VINCZE  ŞT. ŞTEFAN Paznic
 21 UJVARI   F.EVA Îngrijitor